Features Which One Is Cheaper
Quickly see the best and cheaper price of a deal.
For e.g.
A 675g bread for $1.88 or a 550g bread for $1.50: Which one is cheaper?
Or, 8 chocolates for $2.80 or 12 for $3.99: Which is cheaper overall?Especially useful with inflation and "shrinkflation"!Very lightweight installation, clean & simple: Works offline.No junk.
No permissions, no purchases required.
Secure & Private
Your data is protected with industry-leading security protocols.
24/7 Support
Our dedicated support team is always ready to help you.
Personalization
Customize the app to match your preferences and workflow.
Screenshots
See the Which One Is Cheaper in Action
Get the App Today
Download on Google Play
Available for Android 8.0 and above